Pravidla a Hřiště

V Arrow Game proti sobě hrají 2 týmy, které se skládají z 5 hráčů. (minimální počet jsou 3)

 

Hra na body – tento druh hry Arrow Game je velmi zábavný, má rychlý spád a vedení či prohrávání hráče se mění každou vteřinu. Tato hra je výhodná pro nováčky a nebo pro ty, kteří platí za jednotlivou hru, protože kdykoliv je hráč zasažen, zůstává ve hře a okamžitě pokračuje. Základní pravidla: Úkolem této hry je získat co nejvíce bodů ve stanoveném čase (většinou je to 5-10 minut, záleží na počtu hráčů).

Body jsou zaznamenávány tímto způsobem: Jeden bod hráč získává za: zasažení protihráče šípem do těla včetně hlavy, do jakékoliv části oblečení, ale také vybavení (luky, šípy, maska apod.).

Dva body hráč získává za chycení šípu protihráče během letu.

Dva body hráč také získává za kompletní zasažení terče nepřátelského týmu.

 

 

Eliminační hra – tato hra je spíše určena pro zkušenější hráče nebo pro ty, kteří mají rádi větší riziko a adrenalin.

Když je hráč zasažen, jde ze hry ven. Do hry se zpět dostává, když jeho spoluhráč chytí letící šíp nebo dokud nezasáhne jeden z pěti cílů terče nepřítele.

Základní pravidla: Cílem této hry je mít na konci hry co nejvíce hráčů a bodů na domovském terči (většinou 5-10 minut, záleží na počtu hráčů).

 

Hráč je ze hry venku když: je zasažen šípem protihráče do těla včetně hlavy, do jakékoliv části oblečení, ale také vybavení (luky, šípy, maska apod.).

:Hráč je ze hry také, když je jeho šíp během letu zachycen protihráčem.

 

Rozměry hřiště na kterém se hraje